Hakkımızda

Hakkımızda

Karot cihazı ile duvar delme ve kesme yöntemi oldukça güvenilir, ekonomik, risksiz ve güvenilir bir yöntemdir. Yapılarda uygulanmak üzere çoğu insan tarafından tercih edilir. Tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri hata payının düşük olmasıdır. Yani karot ile örneğin duvar delme işlemi yapan kişi profesyonel ile, cihazı ve işlemi düzgün yönetebiliyorsa hiçbir problem çıkmadan delme ya da kesme işlemi tamamlanır.

Firmamız Kocaeli karot, 1999 senesinde bu sektöre girdi ve hizmet vermeye başladı. Kısa bir süre içerisinde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek makine portföyünü genişletti. Uzmanlardan oluşan bir ekip kurarak hizmet veren ve bu şekilde faaliyetlerini yürüten firmamız kısa bir süre içerisinde adından söz ettirir oldu ve en iyiler arasına girdi.

Kocaeli karotçu, önce müşterisini ve hizmet kalitesini düşünen kurumsal bir firmadır. Kocaeli karot beton delme kesme işlemleriniz için tercih etmeniz halinde yapılacak işi yerinde görerek fiyat sunma hizmeti de vermektedir. Kocaeli asfalt kesme ve diğer işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.